В Олександрійській поліклініці працюватиме новий кабінет ультразвукової діагностики

Ця стаття мала б бути претензією до місцевої  влади та виконкому, а також стати  викриттям меркантильних лікарів.  Але розгрому у стилі prodereban тут не буде, наступний текст пишу з подивом навіть для себе.

Одне з рішень виконавчого комітету міськради містило пункт про одногривневу оренду за приміщення в олександрійській поліклініці для ведення приватної лікарської практики. Оренда за такою пільговою ставкою передбачалась строком на 48 місяців, і саме цей факт мене спочатку обурив, і, звісно, зацікавив.

Насправді жодних підводних каменюк і кулуарних домовленостей у таких преференціях я не знайшла, повірте, копала глибоко)))

Фахівець з ультразвукової діагностики, лікар, який займається приватною практикою досить тривалий час  – Костянтин Пилипенко, відтепер, вестиме прийом у приміщенні поліклініки, ну чи як називають зараз,  у центрі первинної медико-санітарної допомоги у м. Олександрія.

Пільговою оренда є виключно на папері, а фактично вся сума виплачена наперед у вигляді капітально відремонтованого орендарем приміщення на суму 13282,78. Якщо врахувати, що суму оренди управління приватизації нарахувало у розмірі 272 гривні на місяць, то Пилипенко за 48 місяців уже розрахувався.

Я хочу працювати відкрито, а тому готовий відповісти на всі запитання», – так починає свою розмову зі мною лікар Пилипенко і чесно-кажучи

дивує європейським підходом до власної лікарської практики. Він веде друкований протокол огляду, а випадки які містять значну патологію у пацієнта документує фотографіями. Погоджується зі мною, що вже на часі записувати діагностичний огляд на флеш карту, щоб пацієнт при потребі мав змогу інтернетом отримати консультацію і з інших клінік. Запис на прийом веде телефоном, що руйнує радянський менталітет про безкінечні черги під лікарським кабінетом. Я особисто за таких лікарів і за такий підхід.

Щодо цінової політики за УЗІ огляд, то тут теж все досить демократично, від 70 до 120 гривень вартуватиме приватний прийом.

Вам може сподобатися...