В Олександрії пройшла спецоперація «депутат» (ВІДЕО)

Сезон політичної тиші в місті завершився новим гучним шоу. Все відбулось як у детективі з кількома невідомими, де ініціатор завдав тон політичним баталіям та вирішив сховатись за лаштунки.

Перерозподіл сфер впливу понад рік майорить над містом, батл Цапюк & Кузьменко у перетягуванні політичної ковдри викриває сенсації та дає поштовх до інформаційних розслідувань.

Про партії, що є політичними сателітами пропрезидентської Солідарності керованої на Кіровоградщині Сергієм Кузьменко Prodereban уже писав і, насправді, це серйозний екзамен для перевірки на політичну свідомість тих, хто прагне оновлення у владі. Погана новина у тому, що гра в оновлення заздалегідь приречена на поразку бо з вами грають лялькарі, які надто вправно вміють змінювати маски. Біля владного крісла, на ньому чи під ним завжди той, хто за кеш готовий пити не тільки на зраду, а сміливо забути про власне сумління із посмішкою на обличчі виконувати огидні політичні вказівки, а той, хто все ж намагатиметься змінити систему отримає забійний удар «під дих», це так, щоб іншим перехотілось міняти совість на гроші.

Для тих хто поки не в курсі, в Олександрії відбувається «пресинг» двох депутатів, що у міській раді представляють Укроп. Кажуть, за губернаторською вказівкою, і це швидше за все це правда. 

2015 рік. Постмайданний настрій диктував нові умови і пошуки людей нової формації, що хочуть і можуть змінити суспільний настрій. Система оновлення начебто запрацювала і у політичній свідомості партійних осередків. У списки кандидатів у депутати залучають учасників АТО, для Олександрійського Уропу це стає суттєвим бонусом, щоб отримати три депутатські мандати. Ігор Руденко та Павло Шевченко що відзначились у зоні бойових дій отримали мандати довіри від олександрійців. Саме тоді у штабі Солідарності, швидше за все, радісно підраховували сателітні мандати. До депутатських коринок на баланс губернаторського впливу додавались щойно обрані представники Самопомочі та Укропу.

Все змінилось у квітні 2016 коли Ігор Руденко зробив сенсаційну заяву про керованість Укропу Солідарністю і про свою незгоду бути маріонеткою у політичних ігрищах пропрезидентської сили. Саме ця заява, насправді, викрила гниль політичної системи міста і вкотре довела, що політику просувають гроші та владні посади, якими Сергій Кузьменко задобрює власну команду і  не надто наближених проте вірних «соратників». Ті ж  – хто не згоден, може розраховувати на спецоперацію «депутат». Як на мене, то вся ця історія із відкликанням депутатів Руденка і Шевченка це така тишком сфабрикована політична підлянка. Маркером є штучно скликані збори, що зумовлюються законодавчою ініціативою протягти процес відкликання депутата за громадською ініціативою. Ну давайте, чесно, ну не настільки свідомі наші городяни, щоб у вільний від буденності справ день ходити по районним будинкам культури і ініційовувати якісь процеси. Дивує і інше, якщо у виборців справді були якісь питання до депутатів, то чого їх не задавали безпосередньо їм? Швидше за все відповіді нікого не цікавили, головне розпочати процес заради процесу. Проте, найбільше мене вразило інше, вчорашнє шоу цинізму у міській раді.Поспіхом зібране засідання ТВК. Незворушні обличчя членів комісії, що представляють Солідарність, Укроп, Самопоміч і Народний фронт і повний пофігізм, що вирішуються долі людей, які мають силу протистояти системі.  Ця байдужість нести власну відповідальність за виконання неполіткоректних замовлень і є тим злом, що руйнує не тільки віру у зміни в країні, а ще раз підтверджує що, нажаль, готівка сьогодні є найкращим стимулом забути про сумління.

Проте, вчорашнє засідання виявило ще один маркер політичної належності у місті. Після гучних промов і звернень представників АТО про те, що вони не дадуть паплюжити честь військових частина представників комісії покинула залу засідань. Непорушно відпрацьовували замовлення: «сидіти і судити», за дивним збігом обставин, представники тих політичних сил, що вже давно поглинула Солідарність.  Хоча й негласно, але дуже показово. 

Вам може сподобатися...