В Олександрії обікрали школу на 20 000 гривень

фото з сайту oleksandria-znz7.edukit.kr.ua

фото з сайту oleksandria-znz7.edukit.kr.ua

Команда «профі» Степана Цапюка попри його похвали – вражає непрофесійністю. Ще не вщух скандал, щодо порушень майже на 3 мільйони бюджетних гривень виявлених під час ревізії фінансово господарської діяльності Управління освіти, молоді та спорту Олександрії, як виявлено нову крадіжку.

Щоправда, все тишком, нишком, бо гроші люблять тишу…

Я не розумію, як після таких порушень взагалі може залишатись на своїй посаді начальник управління освіти  Віта Горенко та куратор освітньої галузі, заступник міського голови Людмила Сосна?  Чи Степан Кирилович не бачить з ким працює? Будь – який скандал, тим паче з відмивання грошей не тільки пляма на репутації – Ганьба!!!

Як стало відомо prodereban.com.ua в місті набирає обертів новий скандал в галузі освіти. Прикрість сталась ще влітку 2015 року. Такий собі Руслан Сергійович, завгосп ЗНЗ № 7, що на мікрорайоні Жовтневий, несподівано для себе став директором школи на місяць!!! І під шумок вирізав в цій школі батареї та здав їх на чермет. Завдав школі збитків на 20 000 гривень і зник. Звичайно його знайшли, звичайно відкрили кримінальне провадження, і швидше за все покарають, але історія не про це.

Ця історія про відповідальність

Директор школи це найвища посадова особа освітнього закладу, фактично управлінець. Управління освіти міськради довірило цю посаду в ЗНЗ № 7 Олені Харитоновій. Швидше за все,  довірило не просто так, а за професійність. Літо 2015 року було в країні спекотним. Наближались вибори. Пані Харитонова скористалась своїм законним правом на відпустку, і залишала управління школою на завгоспа, офіційно так, наказом призначила завгоспа виконувати обов’язки директора школи. Про що думала – невідомо, чого не призначила заступників – теж питання. Куди дивилось керівництво освіти – загадка. Факт у тому, що тим призначенням Олена Харитонова віддала  в підпорядкування завгоспа – школу, а через його махінації залишала дітей без засобів обігріву. Після скандалу звільнилась і працює уже в іншій школі – заступником директора. Думаєте зробила висновки – навряд.

Я ж думаю, що цей «шкандаль» швиденько зам’яли з іншої причини. Олександрійський міський голова дуже дорожить відданими йому людьми, оберігає і захищає їх, бо ж на кого йому ще покластись, як не на бюджетників.  Харитонова навіть потрапила у список кандидатів у депутати в міську раду від Опоблоку, щоправда, депутатом не стала. Ціле літо віддано працювала на свій результат, які вже там батареї. Начальник управління освіти міськради Віта Горенко – теж балотувалась, так само як і куратор галузі Людмила Сосна. Зайвий скандал, тим більше про завдані школі збитки, навряд чи хороша агітація у виборчому процесі. Зам’яли.

Взагалі в цій історії кожен залишався при своїх інтересах. Управління освіти – утаємничене, пані Харитонова на новій посаді. Руслан Сергійович з кримінальним провадженням. А діти, діти взимку не мерзли, опалення відновили силами працівників школи.

І все начебто вирішилось, та осад залишався, про відсутність відповідальності.

Вам може сподобатися...