В Олександрії кінотеатр «Жовтень» збираються знести?

301797Будинок, що є окрасою і візитівкою центральної площі Олександрії зведено ще у 60-тих роках минулого століття. За інформацією proderebanвласники приміщення кінотеатру, який є пам’яткою архітектури місцевого значення мають величезне зацікавлення щоб цей статус із споруди просто зник.

Кінотеатр «Жовтень» став небажаним активом родини Кузьменків, а тому від ліричних настроїв про те, що скоро олександрійці зможуть сходити у кіно, риторика дещо змінилась. Сергій Анатолійович шукає орендаря, каже, що віддасть будинок у центрі міста – безкоштовно, і не проти, щоб потенційний господар приміщення зробив його бізнесом, а попутно й відремонтував зсередини, та залишив незмінним, але відновленим фасад. Просто неймовірна щедрість, та всі приховані деталі угоди завжди пишуть дрібним шрифтом.

Проблема цього приміщення не просто у ремонті, а у його цільовому використанні. Той, хто забажає вести у будівлі власний бізнес має подбати про облаштування у ньому кінотеатру. Кіно і жодних обговорень.  Цей пункт прописано у договорі купівлі, і саме це не дає можливості перетворити ідеально розміщену споруду у центрі міста на прибутковий бізнес, ну, наприклад, торгівельний центр.

Дехто каже, що немає таких законів, які не можна обійти, а хтось одразу ж діє.

За інформацією з власних перевірених джерел prodereban стало відомо, що, найближчим часом, складний пункт про «кіно» перестане турбувати власників приміщення. Посада очільника області відкриває широкі можливості для вирішення потрібних питань. Наприклад, під кінотеатром у центрі міста Олександрія можуть виявити плавун, а це стане серйозною проблемою його майбутнього функціонування. І, наприклад, управління культури міської ради, що опікується пам’ятками архітектури звернеться до області з листом, що є проблеми, і приміщення вже може не вважатись місцевою культурною пам’яткою. Далі, кінотеатр вилучать з переліку будівель, що мають місцеве культурне значення, і зможуть навіть знести. Трохи згодом до ділянки ще раз повернуться, проведуть повторну експертизу, але плавуна у ґрунті вже не виявлять, повідомлять громаді про помилку і побудують на цьому місці ще один масштабний торгівельний центр.

А тому, щоб припущення не стали реальністю, думаю, що владі міста варто детально аналізувати документацію, що виходитиме з управління культури найближчим часом, а раптом схема з перетворення пам’ятки архітектури у просто будівлю і справді існує?

Вам може сподобатися...