В Новій Празі люди скаржаться на бізнес, що смердить

 

Новопразьці вже не перший місяць голосно заявлять, що втомились дихати нечистотами, що їх філігранно розвозять селом «довбані гімновози» з підприємства, що мало б забезпечити їх робочими місцями, натомість – суттєво фігачить по екології селища. Підігнавши під евро стандарти власну сировину МТК  «Петриківське молоко»,  не надто переймається евростандартами утилізації продуктів життєдіяльності тварин. Це як жити у задзеркаллі. Коли кльові ідеї 21 століття реалізовують технологіями століття 15.

Навіть не уявляю, як у менеджменту компанії з’явилась ідея возити екскременти вулицями селища транспортом. Дивує інше. Жодної реакції на обурення людей, що змушені вдихати ці не надто приємні запахи.

Пости новопразьців  у  ФБ в групі ” Нова Прага Сучасна”  практично можна розбирати на цитати:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розгляд  проблемного питання, запитом на ім’я Богдана Курупа було скеровано Людмилою Демчук, що є головою фракціх Батьківщина у селищній раді. Із вимогою змінити маршрут вивозу, та розглянути проблемне питання на найближчій сесії. У відповідь – поки тиша.

Так собі думаю, що вкотре  Куруп має порадитись як йому керувати селищем, бо той хто “посаду дав” диктує тенденції, які навряд шкодитимуть бізнесу. А люди… люди ковтнуть, подумаєш, сморід))).

І поки нічними вулицями Нової Праги з ароматним шлейфом возять нечистоти, політика Богдана Курупа, шо поки ніяк повноцінно не примірить на собі шапку селищного голови))), якось починає дурно пахнути.

Особливо коли бачиш, як швидко Богдан Куруп роздає посади власним родичам.

Про це згодом – на PRODEREBAN

 

 

Вам може сподобатися...