Таємні схеми політичних маніпуляцій

naperstok

Шоу в Олександрійській міській раді більше не триває. Демократична більшість спочатку стала меншістю, згодом зосередилась на власних партійних організаціях і стала групою за інтересами, хоча й з голосною назвою «Олександрії – європейське майбутнє».

Повний провал і одночасно тріумф мера міста Степана Цапюка. Чотиримісячні баталії новообраного депутатського корпусу, ультиматуми про припинення роботи до повного перезавантаження виконкому та заступників міського голови і – «штанга» всі залишаються на своїх місцях, як виявляється з набігу мера не посунеш, різні вагові категорії і стратегії.

12 сесія Олександрійської міської ради таки відбулась, сьогодні 22 квітня. Без скандалів, вимог і у звичному робочому режимі, що звісно добре для городян, бо вони вже дуже давно прагнуть вирішення власних проблемних питань. Але є тут одне але, чому депутати так раптово припинили боротьбу за декларовані ними зміни?

Очевидно, що у представників демократичних партій міста вирішальну роль в об’єднанні зусиль зіграла – партійна орієнтація. Максимальної консолідації власних мотиваційних ресурсів і оголошення про дійсно демократичне об’єднання в міській раді, не деклароване а легітимізоване з планом дій і механізмами вирішення проблем містян не сталось.

Зате – трапилось інше, якось майже не помітно, напевно і для самих демократів, їх зрадили – може хтось цього не зрозумів, але створена сьогодні депутатська група «Олександрії – європейське майбутнє» і є той «Троянській кінь»  який зведе нанівець всі найкращі починання демократів. Ну от погодьтесь, маємо депутатські фракції фактично всіх партійних організацій представлених у раді, навіщо тоді цей новостворений гурток? А відповідь проста, фракціям якось несолідно вести переговори з мером та його людьми та спільно голосувати незручні питання, а групі уже можна, бо під час її створення  Сергій Гриценко (радикальна партія Олега Ляшка) запросив приєднатись до неї усіх депутатів та міського голову, така собі група без партійної належності. Якщо запрошують мера, то вже готові поступатись та працювати спільно. Очевидно, що на такі поступки готові і представники БПП Солідарність, бо у групу увійшли три депутати саме від цієї партії та один депутат партії Укроп,  керує ними Андрій Коломійцев, а фактично Сергій Кузьменко, без згоди якого жодні рухи осередку не відбуваються.

Так от, я думаю, ця група «лояльних» депутатів це бонус Цапюку від Кузьменка з натяком про те, що існуючий термін на посаді міського голови проблем з депутатським корпусом більше не буде, у відповідь же чекає зеленого світла від мера по децентралізації, в якій зацікавлений як ніхто інший.

 

Вам може сподобатися...