“Свої люди”, в Кіровоградській області сформовано резерв держслужбовців

metro5

Кіровоградська область матиме нового очільника у разі припинення повноважень Сергія Кузьменка. Чиновники виконали постанову Кабміну та сформували кадровий резерв держслужбовців.

Список претендентів сформовано на 2016 рік.

До списку резервістів потрапив двадцять один громадянин країни, ­відомості про яких надаватимуться до Національного агентства України з питань державної служби. Кандидатури розглядатиме  Кабінет Міністрів а також Адміністрація Президента України.

Відповідно до переліку на посаду голови Кіровоградської ОДА претендуватиме Юрій Гугленко, який сьогодні працює першим заступником голови Кіровоградської обласної ради та вважається особою наближеною до Сергія Кузьменка. 35 річний Гугленко тривалий час працював помічником – консультантом Кузьменка під час його регіоналівського минулого у Верховній Раді, а також на керівних посадах у бізнес-проектах родини губернатора, встиг очолити Знам’янську РДА та покерував апаратом Олександрійської РДА.

Знайшлось місце у резерві держслужбовців і для зятя родини Кузьменків – Павла Фесюка. Тож, у випадку того, що Богдан Куруп перестане виконувати обов’язки голови Олександрійської РДА, його, можливо, змінить саме Фесюк. Сьогодні ж Павло Дмитрович має політичне навантаження як обласний депутат від БПП “Солідарність”, отримав посвідчення помічника-консультанта Анатолія Кузьменка, тож, очевидно, допомагає депутатові Верховної Ради країни із законопроектами, а також є комерційним директором у компанії родини ТОВ «УкрАгроком».

Перелік містить ще кілька знайомих прізвищ, і у випадку якщо Сергій Кузьменко бульше не займатиме пост губернатора, вплив на область втрачено не буде, адже на місцях залишаться “свої люди”.

Вам може сподобатися...