«Полювання» на Чорноіваненка…

Якщо зірки запалюють, значить це – надто комусь потрібно. Інформаційні приводи для “зливу” ділової репутації політика, часто, не містять під собою жодних фактів, але, була б людина, а компромат – звісно знайдеться.

Тепер, в області, «полюють» на Олександра Чорноіваненка. Політика, що входить у топ керманичів Кіровоградщини та є очільником  найрейтинговішого осередку  партії Батьківщина в обласному центрі.  

Дискредитують Чороіваненка, бо надто жаданим є той політичний вплив, що передбачають його посади. Як відомо, битви за владне крісло завжди – найжорстокіші, і виграє у них часто не найдостойніший, а той, хто має міцний фінансовий запас та кілька кишенькових ЗМІ.

Чорні історії про «Дона Чорно», його корупційний та кримінальний світ, які навипередки друкували обласні видання, ще кілька днів тому, вже сьогодні пішли у соціальний смітник  через їх сюрреалістичність, проте, залишали по собі досить цікаву схему, як ненав’язливо приліпити політику шпамп негідника та маргінала.

Беремо трохи реальної біографії, додаємо інформацію з недостовірними фактами, приправляємо одіозними прізвищами, та цілком реальними подіями, що мали місце, але до людини, про яку пишемо, відношення не мають, і вуаля, навіть білий та пухнастий стане «Доном Чорно».

А факти, ну що таке факти в реальному інформаційному просторі, де новина живе рівно до публікації нової новини, а політичний скандал до нового політичного скандалу.

Знаю точно, що політики, або ті, що мають намір ними стати вас, читачі, розумними не вважають, і якби низько у власних реверансах вам не кланялись, тримайте дулю у кишені, бо швидше за все вам брешуть, а ще краще аналізуйте те, про що читаєте, бо там де дуже гладко написано, швидше за все, маніпуляційна пастка.

Що ж до реалій, то вони в області, нажаль, невтішні. За мовчазним спокоєм насправді йде шалений дерибан, і поки нам говорять про якісь там вибори у далекій перспективі, політтехнологи вже ділять електорат та підраховують голоси виборців.

Не секрет, що інформаційні атаки для лібералізації сприйняття Опозиційного блоку вже тривалий час в області здійснює Сергій Ларін, кажуть, навіть умовний штаб «опозиціонерів» поділено на його людей, та людей Кузьменка, бо Сергій Анатолійович полюбляє, коли яйця у різних кошиках, але про це ми уже писали.

Тому, інформаційні атаки на Чорноіваненка, як метод зомбування актуальні там, де бездоганна репутація і порядність політика не входить у плани тих, хто любить перефарбовуватись і грати крапленими картами.

Вам може сподобатися...