Політика в “офшорах”, як депутати Олександрії ховають власні інтереси у депутатські групи

KarikaturaВолодимир Дожджаник втративши позиції громадської прихильності через часту відсутність за межами країни знову активно включився у політичне життя міста.

З трибуни ради, під час сесійного засідання, сьогодні 1 липня 2016 року, оголошено про створення в Олександрії депутатської групи «Взаємодія».

5ed74af8ef41

Дожджаник Володимир

Дожджаник апелював дисбалансом влади, казав, що довго чекав на активні кроки консолідації від політикуму міста, але не дочекався. Тож, створена «Взаємодія» покликана працювати у напрямках альтернативного врядування, залучення олександрійців до активної участі в політичних та громадських процесах, та реалізувати проект «Дороги Олександрії – шлях до інвестицій». Зокрема, на останньому пункті Володимир наголосив особливо, назвавши його основним.

Долучитись до групи Дожджаник запропонував і громадянам міста, що дивно, бо група депутатська і яким чином у ній братимуть участь люди, що не мають депутатського значка якось незрозуміло. Цікаво також на що розрахунок, і який зміст створення ще однієї групи, коли депутати жодним чином уже більш як півроку не мають точок дотичності у жодному питанні, що розглядає депутатський корпус.

На сьогодні до групи увійшло шість депутатів. Дожджаник, Холохоленко, Бондаренко від «Сила людей», Алімов, Олійник та Нєгіна від «Батьківщина».

Позиція біло-сердешних незрозуміла, на моє переконання у групи об’єднуються тільки несамодостатні політичні сили та їх представники. Тим більше, що зайнятись питанням ремонту доріг не будучи у групі цілком можливо.

Я взагалі якось не дуже розумію, ці тимчасові коаліційні утворення політичних партій, що мають не тільки різного виборця, але й часто протилежне бачення розвитку міста, вважаю, що робота депутата не визначається кількість груп за інтересами до яких він увійшов.

Щоправда, депутатські групи в Олександрії це такі буферні зони і майданчики для вирішення «шкурняків». Це коли як депутат ти маєш тримати позицію, а як член гуртка можеш вже її тримати не дуже.

Можливо, Дожджаник вчасно розумів усі вигоди групового депутатства на прикладі депутата Гриценка, що створив групу «Олександрії – європейське майбутнє»  та вже отримав крісло заступника мера.

Шоу з виторгу посад у місті триває.

Вам може сподобатися...