Опозиційний блок працює на розкол України

 

Віталій ЖуравльовВіталій Журавльов: “Події, що провокує Опозиційний блок є надзвичайно серйозними. Їх неможна замовчувати чи стояти осторонь. Заяви політичної сили про російську мову та боротьбу з нацизмом однозначно дестабілізують ситуацію в Україні, що, звісно, на користь агресору. Цим користуватиметься Росія для поглиблення кризи в Україні. Сьогодні всі наші зусилля повинні бути направлені на об’єднання України, на її розвиток, і мир в наших містах. Тому та позиція, яку нав’язує суспільству опозиційний блок, є антидержавною, і неприпустимою. Допустити реванш проросійських сил в країні це однозначно втратити Україну. Тому кожен громадянин, кожен українець повинен розуміти цю небезпеку, і не піддаватись провокаційним закликам”.

Партія, що мала б піти у небуття, сьогодні не тільки прагне реваншу, а підтримує та пропагує «великий и могучий», чим  штовхає Україну в криваві обійми «русського мира».

Опозиційний Блок демонструє повний пофігізм до пам’яті загиблих на Сході країни та зневажає тих, хто захищає українські міста від російської агресії.

Учасники АТО для перефарбованих регіоналів – фашисти, точно так само, як і жителі Західної України.

Опозиційний блок працює на розкол Української держави замаскувавши знищення країни під мирну акцію «Боремся вместе – вместе победим». Наспрвді ця інформаційна боротьба ґрунтується на дестабілізації ситуації і повному знищенні держави Україна.  

2014 рік, що приніс Україні війну та величезні втрати людей на Сході країни  теж був спровокований начебто простими закликами все про ту ж російську мову і блаженний русский мир. Проте, коли ейфорія пройшла, люди опинились під градами та у зруйнованих містах, у шоковому стані розуміючи, що у заповітного  «русского мира» руки, насправді, по лікті у крові.

Невже ті, хто роздає ці нікчемні агітаційні листівки, хто ставить намети опозиційного блоку у мирних українських містах вже у 2017 році не розуміють, що сьогодні, вони за 100 гривень продають мир та спокій у своїй країні та провокують війну у себе вдома?

А вже завтра, все ті ж недумаючі, візьмуть до рук зброю, і намагатимуться відстоювати якусь міфічну народну республіку, нехай навіть в межах одного звичайного міста. Бо у людей, нажаль, коротка пам’ять, а провокатори вміють вправно маніпулювати свідомістю часто під маркерами звичайних людських страхів і проблем.

Тому те, що сьогодні сповідує опозиційний блок, його намагання розколоти суспільство питанням фашизму і мови, швидше за все, велика пропагандистська і маніпулятивна гра, зумовлена провокацією масштабної війни.

Щоправда, те, як оперативно трощаться намети провокаторів, дає надію, що в нашій країні ще не все втрачено, і «русский мир», навіть за маніпуляції опозиційного блоку в Україні не пройде.

З вірою в українців, я на це дуже сподіваюсь.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вам може сподобатися...