Олександрієць Едуард Ставицький став Натаном і задоволений життям в Ізраїлі.

ставицкийМіністр – втікач впевнено почуває себе на Батьківщині власних предків, говорить, що прізвище Розенберг належить радині, а Натаном звали його дідуся, тому він і вибрав собі це  ім’я.

Про таке сьогодні пише Українська правда, інформує про Дерибан.

В Україні  Ставицький проходить у кримінальному провадженні, відкритому за фактами вчинення особами з числа вищого керівництва держави злочинів за статтями «привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем у особливо великих розмірах», а також «легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом».

В одній із квартир, яка до 15 березня 2014 належала дружині Ставицького, під час обшуку слідчі вилучили близько 5 мільйонів доларів США, майже 50 кілограмів золота у злитках та коштовності, попередня вартість яких становить декілька мільйонів доларів.

Та, очевидно, ситуація в країні, яка дала можливість тепер вже Натану Розенбергу заробити, а точніше сказати «спіонерити» чималі статки, більше його не цікавить. Ставицький говорить, що не знає про кримінальні провадження та про те, що все, що було знайдено у сумнозвісній квартирі йому не належить.

Топове інтерв’ю з досить незручними питаннями до Ставицького закінчується словами про те, що люди не змінюються, а серед найрезонансніших питань є питання про компанію БРСМ, яка відповідно до Держреєстру йому і належить, і на нафтобазі якої у Василькові  –  2015 року загинули пожежники. Едуард Анатолійович у вже звичній манері відійшов від питання, заперечуючи його суть, але за свідченням адвоката загиблих Олександра Мирошника,-

До последней минуты до пожара все финансовые потоки шли в карман Ставицкому. Это было установлено в ходе следствия. Более того, через полгода по ходатайству адвокатов, нанятых именно фирмами, связанными с БРСМ, был снят арест с топлива, которое на этой нефтебазе хранилось и чудом уцелело!..

Здається, Ставицький вже звик до землі обітованої і відповідати за те, як роздерибанив країну абсолютно не збирається.

Вам може сподобатися...