Олександрійська ТВК і аморальний лікбез

Олександрія. П’ятниця. Вечір. Засідання міської виборчої комісії. Під стінами ради невідомі молодики у спортивках і помічник депутата від БПП в міській раді Андрія Коломійцева – Альпов Андрій. Одразу стає зрозуміло, що це засідання готувалось Солідарністю і з філігранною точністю де все повинно було пройти за планом.  І байдуже, що не у відповідності до Закону.  

Вечірнє засідання міської виборчої комісії, що повинно було розпочатись о 19:00 розпочали на 10 хвилин раніше… Голова Олександр Кіяшко спішив прийняти присягу і таки протягнути питання про відкликання депутатів укропівців, що так муляють очі в міськраді команді губернаторських посіпак.

Голосування за постанови. Щасливі обличчя, бо вказівка виконана. Практично ейфорія на вулиці.

Під стінами ради Олександр Івань, що ще донедавна очолював міську виборчу комісію і пішов на підвищення, думаю, не без лояльної участі губернатора у питанні працевлаштування, став чиновником Новоукраїнської РДА. Безпосередній начальник пана Іваня, Віктор Самойленко, що роком раніше за всі труди на благо родини губернатора у виборчих комісіях, змінюючи партії як рукавички, за сумлінну працю таки був призначений головою Новоукраїнської РДА. І пан Кіяшко, що впевненими рухами грузить на задні сидіння автомобіля чиновника пакети… а у них, надцінна документація про народну ініціативу із відкликання депутатів укропівців. Протоколи зборів, підписні листи, що містять конфіденційну інформацію про людей, які ставили власні підписи. Це той момент коли абсурдність ситуації, вже більше ніхто не приховує. А Солідарність відкрито демонструє, що купити можна практично всіх.

Олександрійська ТВК для мене це той випадок, коли ти думала, що вже побачила дно людської  аморальності, але зі здивуванням почула стук знизу…

Гра в політику вже не ведеться в кулуарах.

Взагалі, моє уявлення про порядність, в реалі абсолютно різниться із тим, що відбувається навколо. А коли в мене пазли не сходяться…шукаю причину.

Олександрійська ТВК окрема історія. Моє враження, що  місто поступово покидають люди, що знають що таке сумління.  Натомість представницький склад ТВК від БПП Солідарність в Олександрії наповнюють кадри… Ну як кадри, швидше персонажі. Я от все сподівалась, що комісія, що повинна боронити волевиявлення городян послуговуватиметься Законами України… але нє… голова знову каже: «Есть такая книжечка».  Потім ще, про діалог із владою, про незацікавленість. І якраз в той момент приходе чітке розуміння, що хлопчику вказали команду Фас… і далі понесеться…

І… таки понеслось…

Враження від побаченого у мене насправді сумне. Це коли дивишся на присутніх членів комісії, і начебто люди, а реально просто натовп, що виконує вказівки і відпрацьовує бабло.

Смішно було дивитись на ці тремтячі руки пана Кіяшко, що судорожно дістають величезні стопи паперового блефу, що зветься документацією про народну ініціативу відкликання депутатів,  з-під стільчика на якому сидить. Смішно дивитись на членів комісії, що начебто уважно перевіряють документи. Реальний театр абсурду з досить поганою грою, щоб видати фальш за правду.

Особисто мені вже давно нудно дивитись на сальто в прогибі, на зухвалі посмішки чинуш, які так прагнуть пограти в Богів…

Ви й досі вірите у чесні вибори, у те, що в країні поважають Закон, в порядних чиновників і чесних людей? Відкрийте нарешті очі, бо вами просто маніпулюють.

Вони більше не соромляться відкрито і нахабно посміхатися вам у вічі, бо знають, що їм все зійде з рук, бо просто переконані, що за бабло можна купити сумління. І таки…його купують.

Так не має бути. Політики не мають лобіювати рішення комісій. А питання порядку денного повинні голосуватись так, як це передбачено Законом. В питанні народної ініціативи із відкликання депутатів Руденка та Шевченка цього разу можна було поставити крапку і відмовити у його розгляді через те, що всі передбачені терміни уже давно пройшли.

Вам може сподобатися...