Олександр Ходак як тренд сезону

251fc9cc3e3a6e93be12a99ab79Депутат Олександр Ходак, який представляє партію радикалів в Олександрії  активно популяризує тренд відкритого ним сезону «з@серемо місто разом». Минулого місяця депутата-підприємця звинуватили в незаконній утилізації ґрунту з будівельним сміттям на орендованій ним ділянці, а тепер розгортається новий скандал.

У дітей вкрали металічні ворота, а футбольний майданчик більше не придатний для гри у м’яч.

В нульові, а фактично тільки на їх початку, окраїни Олександрії активно розбудовувались. Тоді мав би з’явитись на мапі міста мікрорайон поліграфістів. ТОВ «Поліграфтехніка» закладала фундаменти нових будинків для власних працівників, але забудувати територію цілком – не вдалось, завадила криза.

П’ятиповерхівка по вул. Будівельників, 36, виглядає затишною, подвір’я доглянуте, квіти і дитячі гойдалки. Ще донедавна тут був і футбольний майданчик. До того моменту, як депутат – радикал Олександр Ходак ще не надумав робити свій бізнес на будівництві.

216 квартирний будинок, що мав би бути побудований Поліграфтехнікою залишав по собі недобудову. Плити – перекриття, та стінові плити тривалий час трималися купи, до того моменту як в Олександрії не розпочалось будівництво нових торгівельних центрів.

Б/у матеріали Олександр Ходак в будівництві власних проектів використовує не вперше.  З принципу навіщо платити більше, ще кілька років тому була розібрана наче б то нічийна школа у Новому Стародубі. Але тоді господар раптово знайшовся і кримінальну справу відкриту по факту здеребаненого майна довелось фінансово зам’яти.

Набутий досвід радикально налаштований Олександр Ходак сприйняв, проте  б/у матеріали використовувати не перестав.

Розкидані двором плити-перекриття, стінові плити та сміття від розбору недобудови. Таку картину бачать з власних вікон жителі п’ятиповерхівки на Перемозі. Розбір на деталі будинку триває понад два роки, і весь цей час в небезпеці жителі і діти. Плити розкидані двором. Майданчиком користуватись неможливо, бо в будь-який момент плити можуть посунутись.

Ходаку – байдуже, його працівники скеровують місцевих мешканців у відомому напрямку.

Очевидно, допоки Олександр В’ячеславович не добудує  свій новий проект в продовження Гранд плази, але вже на вулиці Луначарського, плити з дитячого майданчика не заберуть. Тож, мешканці вимагають з’ясувати у депутата куди той подів їх металеві ворота і самі задаються питанням, може й не так погано бути депутатом, коли займаєшся вседозволеністю?

IMAG0690

IMAG0691

IMAG0692

IMAG0694 (2)

IMAG0695

IMAG0696

Вам може сподобатися...