Маразм крепчал…

manipulation7-e1334061165370Маразм крепчал, и стало очень грустно. Ранок перестав бути томним, і вся суть в новинах.

Перше квітня минуло вже як кілька днів, та, очевидно, не для всіх. Сайт Голос громади сором’язливо не вказав назву мого сайту prodereban.com.ua, зате сміливо зробив “шпізден” фото з моєї власної сторінки на ФБ, були б розумні то причитали, що я не дозволяю використовувати приватну інформацію в комерційних цілях, але то таке. Цікаво інше, всього в одній статті Журавльова повернули під фанфари в політику,  підв’язали мій сайт Про дерибан під Батьківщину і одночасно розпочали партійну виборчу кампанію. Молодці, а ще, для тих у кого на фоні весняного авітамінозу бурно грає фантазія напишу, що я співпрацюю з НЛО, готуюсь до польоту у космос і їм на сніданок тих кореспондентів, які забувають перевіряти факти 🙂

Інсайдерська інформація сайту Олександрійські новини ще раз змусила подивитись на дату на календарі, та ні, не 1 квітня, зате, яка сенсація. Мені так цікаво де той інсайдер і б’ють ті джерела сайту, що надихають авторів прозрінням. Як виявилось з інформації – Журавльов не тільки встиг під фанфари повернутися в політику, але й пролобіював собі бізнес, житлово-комунальний, як пишуть.

Цікаво, що інформація на сайті і коментар Сергія Гриценка (Радикальна партія) про зраду Батьківщини 2007 року збіглися в часі. Напевно, автор і політик до інсайдерського джерела ходили разом, ну так, щоб не сумно було.

А поки сенсація не перетворилась у маніпуляцію зазначу, що будь яка інформація не підтверджена фактами – ілюзія, штучно створена історія, яка відвертає увагу від значно важливіших речей. Цікаво, де насправді йде дерибан?

Вам може сподобатися...