Люстраційна рада Олександрії – fake*

124961096_image«Відкрита спільнота для проведення Народної Люстраціїї», – так позиціонує себе люстраційна рада міста Олександрія на сторінці Facebook. Спільнота налічує 26 підписників і свою активність у мережі завершує у листопаді 2014 року, якраз на 9 день по тому, як пройшли вибори до Верховної Ради країни.

А рівно півроку до того, саме під час старту виборчої кампанії, відчув у собі силу люстратора олександрійського – Олександр Ходак, який нині гордо тримає ляшківські вила в Олександрійській міській раді, щоправда, мандат радикального депутата Олександр В’ячеславович більше використовує у власних інтересах, точно так само він  реалізує і власні громадські проекти.

2014 рік ознаменований в країні з початком люстраційних процесів, що мали б убезпечити українців від того, що владні крісла знов посядуть негідні люди з заплямованою репутацією чиновників режиму Януковича. Саме у цей період, як гриби після дощу, активно реєструються чи просто публічно оголошуються різноманітні люстраційні ради, комітети і гуртки, ліку яким офіційно немає. Без гарантії і те, що під гаслами люстрації процес очолять пройдисвіти, де благородна мета стовідсотково перетвориться на інструмент шантажу і махінацій.

Пивна бочка і кришки для консервації. Про перший зароблений стартовий капітал гордо сповіщає містянам Олександр Ходак, який вправно реалізував ідею створення громадської організації Люстраційна рада міста Олександрія. Без особливого напрягу, як то кажуть: «сообразили на троих», і факт реєстрації громадської організації вже важко заперечити. Сама ж організація, відповідно до назви мала б складатися з активних громадян і впливати на процес очищення міста від негідників, натомість останні її очолили.

Насправді, люстраційна рада в Олександрії – величезна мильна бульбашка, що роздмухується виключно під час виборчих процесів і жодного стосунку до поняття люстрація взагалі немає.

В червні 2014 року помічниця Олександра Ходака – Юлія Марковська, за дорученням свого керманича, підготувала протокол зборів в якому йшлось про те, що ГО «Люстраційна рада міста Олександрія» в особі засновників має Ходака Олександра В’ячеславовича, та Кірєєва Сергія Володимировича, прізвище останнього часто мерехтить в інформаційних стрічках міста, що сповіщають про незаконні майнові оборудки Ходака. Сама ж Марковська підписала протокол, як секретар. І місто отримало громадську організацію якою де-юре керує пан Кірєєв, а фактично одноосібно рулить бізнесмен Ходак. Громадськість до створеної організації відношення абсолютно немає, а сама рада практично нікому і нічого не радить, просто іноді пан Ходак любить вдаватися до епістолярної творчості і завзято пише листи у різні інстанції на тих людей, які заважать йому заробляти гроші на брудних фінансових оборудках, в тому числі з нерухомістю. Далі буде…

*Fake —  фейк,  з англійської “підробка” тому і скальковане “фейк” – означає щось фальшиве, неідентичне, фальсифіковане, підробне.

Вам може сподобатися...