Лена – прости, Богоявленську не вдалось відправити у відставку

987798_900

Спроба припинити повноваження секретаря Олександрійської міської ради  Олени Богоявленської виявилась провальною.

Шоу під умовною назвою «Лена – прощай, Лена – прости», влаштоване колегами Богоявленської по демократичній більшості – фарс. Проблема – відсутність стратегії.

Як на мене, практика використання ораторського мистецтва для досягнення будь-якої мети в Олександрії більше не діє. Потрібна конкретика, факти і злагоджена робота. Представники поважних політичних сил Олександрійської міської ради від Солідарності, Самопомочі та Радикальної партії з політиків перетворились на популітиків. Як інакше можна назвати той процес, який сьогодні відбувається в раді. І може мені нарешті хтось поясне, де логіка в маневрах депутатів.

Спочатку демократичні сили вболівають за зміну виконавчого комітету і відмовляються брати участь у засіданнях ради до повного перезавантаження виконкому. Зривають сесії, не приходять на засідання. Далі, звинувачують Батьківщину, і Укроп, (які фактично виконували доручення більшості), в тому, що голосували разом з опозицією, за важливі і не «шкурні» питання, потім одноголосно говорять, що секретар ради розчарувала бо не представляє інтереси більшості читати тут і о , диво, вносять проект рішення про припинення повноважень секретаря ради.

З якою ж мотивацією, вдумайтесь, секретар ради не представляє інтереси всього депутатського корпусу і не консолідує всі політичні сили представлені у раді.

Чесно, я заплуталась. Бо якщо не представляє інтереси більшості, то значить представляє інтереси всіх депутатів, то в чому тоді проблема?

Притягнуті за «вуха» пункти законодавства щодо суміщення Богоявленською посади секретаря ради і голови міської партійної організації «Батьківщина» взагалі не витримують критики. Не конкретно, і непредметно, і неправдиво звинувачувати когось в розколі депутатського корпусу, коли цей розкол відбувся за ініціативи міських демократів. У мене склалось враження, що позиція демократичних сил озвучена С. Гриценком на сесійному засіданні в тому, що треба замінити секретаря, і байдуже від якої партії він буде, тоді рада працюватиме в конструктив, будуть досягнуті домовленості і всі будуть працювати консолідовано. Це що, закид про об’єднання з опозицією?

Розклад політичних сил у міській раді, сьогодні, не на користь популітиків, про це свідчить голосування за питання припинення повноважень секретаря ради. Ініціатори даного питання змогли залучити всього 18 голосів на підтримку свого проекту рішення. Це стратегічний програш, чого хотіли домогтись представники Солідарності, Самопомочі та Радикальної партії голосними заявами про відставку секретаря, наперед знаючи, що їм забракне голосів пролобіювати це рішення – невідомо. Поки, що розписались в своїй нездатності впливати на будь – які політичні процеси в місті.

Навряд чи сьогоднішнє голосування було розминкою і політичною розвідкою визначення наявності прихильників демократичних сил. Думаю, ситуація надто проста. Незрілість політичної свідомості через брак досвіду опозиційної роботи фактичного лідера демократів Андрія Коломійцева дозволяє маніпулювати ситуацією і політичними кроками всередині коаліції  Сергію Гриценку та Миколі Смакулі (Радикальна партія), майстрам вишуканих політичних інтриг та скандалів. Боротьба за посади, головна інтрига всіх подій, що відбуваються в раді. Тому декларовані зміни виконавчого комітету, а також і секретаря ради перетворюють політичне життя міста на перерозподіл сфер впливу, де крісло, і посада, найголовніший нюанс. Бо як інакше пояснити той факт, що пріоритетом для демократів є не проблеми городян, а зміна виконавчого комітету.  А штучно створений ними хаос потрібний тільки для того, щоб відкинути політичну відповідальність за власну бездіяльність.

 

 

 

 

Вам може сподобатися...