Круговорот барахла в Україні та реакція на декларації

beil4Поки чиновники в США гарують щодня з ранку до ночі, платять податки з яких їх уряд допомагає таким бідним країнам , як Україна, чиновники тої країни запасаються мільйонами під матрасом.

Українська телеведуча, журналістка, Мирослава Гонгадзе у своєму блозі розмірковує над деклараціями українських чиновників:

“Мені подобаються наші урядовці ,чиновники, депутати. Американські урядовці та чиновники ще просто не читали українських декларацій. Як дізнаються – можуть влаштувати Вашингтонський Майдан.

Їм не снилось, що поки вони гарують щодня з ранку до ночі, платять податки з яких їх уряд допомагає таким бідним країнам , як Україна, чиновники тої країни запасаються мільйонами під матрасом.

Для загального розуміння нюансів. Віце-президент Байден працював місцевим депутатом багато років, рано овдовів, залишився з двома дітьми на руках. Щодня добирався з сусіднього штату Делавер, де жила його родина, на роботу потягом.

Коли захворів його покійний вже син, то Обами йому гроші позичали, щоб допомогти родині справитись з витратами.”, – пише Мирослава Гонгадзе.

Кропивницький журналіст Дмитро Васильєв, також висловився з приводу ажіотажу навколо чиновницьких декларацій:

“Декілька днів стрічки всіх соцмереж і сайтів новин заповнені повідомленнями про чиїсь декларації… І всі такі дивуються… Наче це для когось несподіванка?! Хіба ніхто не знав про те, що ми живемо в різних світах? Події з деклараціями просто черговий раз наглядно показали, наскільки нардепи і чиновники всеукраїнських інституцій відділились від нас, простих людей.

Вони живуть у своєму окремому світі, де немає війни, немає проблем зі своєчасністю зарплати, з шаленим зростанням цін, вони не відмовляють собі ні в чому, вони не економлять на харчуванні, бо цього місяця тре купити зимовий одяг… Та їх нічого не хвилює, і не чіпляє.

Вони – у іншому світі, але найстрашніше те, що саме ми їх обираємо. Саме ми винні в тому, що в Україні є два світи – безтурботний і багатий нардепо-чиновничо-кримінальний світ, і наш убогий малозабезпечений, ледь виживаючий…”

Відомий блогер та журналіст Юрій Романенко вбачає проблему ненаситності депутатів до коштовних речей у банальній не довірі до банків і владних інститутів.

Депутат збирає барахло навіть якщо воно коштує сотні тисяч доларів. 25 годинників вартістю по 50-100 тис євро виконують таку ж функцію, як 25 банок з консервами 15 річної давності у бабки.

Депутат міг би не купувати ці години, а вкласти їх в банки, щоб вони працювали як капітал на нього і економіку країни, але він не хоче цього робити, тому що у нього немає довіри до банків і владних інститутів, хоча він на них впливає.

Бабка могла зекономити життєві ресурси, якби не закривала щороку консерви. Але бабка як і депутат, не вірить, що ситуація буде стабільною, тому щороку запас забиває льох консервами, які ніколи не з’їсть.

А ще бабка проголосує за 400 гривень за того депутата, у якого 25 годинників, не довіряючи йому, що він поліпшить її життя, щоб потім далі закривати свої консерви, а депутат далі буде купувати свої годинники. Це називається круговорот барахла в Україні.

Тому національна ідея України – схрон. Кожен складує те, до чого дотягується в обсягах, які перевищують всякий раціональний сенс. Тому консерви псуються, гроші лежать під матрацом, економіка задихається від нестачі грошей, суспільство задихається від браку можливостей і ненависті один до одного. Всі разом булькаємо в рідині своїх випорожнень.

Вам може сподобатися...