Коломійцев чкурнув до Австрії, а в садочках Приютівської ОТГ залишались голодні діти

Тепер про те, що Коломійцев лав Приютівку я навіть не сумніваюсь. Лав по ходу «крепко» і надовго. Цього тижня під любовну роздачу потрапив бюджетний сектор громади. Вихователі садочків залишались без авансів, і, швидше за все, будуть цього місяця і без зарплат. Вихованці садочків, залишались без проплат за продукти харчування, бо пан селищний голова трохи не перейнявся тим, що тепер відповідає за кожного мешканця громади особисто.

Інкогніто і під цілковитою втаємниченістю село поїхало в Європу. Делегація із приблизно так 15 осіб, разом з сільським головою Андрієм Коломійцевим відвідала Австрію. Якесь дивне таке турне, про яке офіційної інформації на сторінці Приютівської громади і на сайтах, що так люблять піарити все, що роблять представники пропрезидентської сили  – немає.

Що робили представники громади у Європі, у той час коли повинні були внести до Єдиного державного реєстру зміни до відомостей про юридичну особу – Приютівську селищну раду Олександрійського району Кіровоградської області історія замовчує.

Насправді, ситуація була б менш складною, якби ті люди, які називають себе фахівцями вміли нести відповідальність.

30 жовтня депутати Приютівської селищної ради прийняли рішення про припинення юридичних осіб сільських рад, що структурно увійшли до складу ОТГ. Це рішення мало наслідки для працівників, що фінансуються місцевими бюджетами. Тобто, раніше вся інфраструктура, включаючи дитячі садочки фінансувалась з бюджетів сільських рад. Тепер мають  фінансуватись із бюджету Приютівської ОТГ, начебто і проблеми немає, але і досі не закриті старі рахунки і не відкриті нові. А це значить, що повністю припинено закупівлю продуктів харчування для садочків, і немає ані авансів, ані зарплат для працівників. Бо елементарно не було кому зайнятись процесом змін реквізитів. Керівництво громади з 6 по 11 листопада гуляло Австрійськими землями.

Я дуже сумніваюсь, що поїздки Європою, свитою із старост, заступників і вибіркових депутатів принесуть хоч краплину усвідомлення власної відповідальності за розвиток життя людей.

І мені навіть огидно, чи чиновники «нового формату» валять старі граблі зі швидкістю, що немає часу навіть здивуватись.

Вам може сподобатися...