Гра в імітацію


ploxoj-tekst

Тест на стресостійкість влаштований Олександрійському міському голові депутатським корпусом демократичної більшості Степан Цапюк склав на відмінно. Зрештою, як всі випробування на міцність, останнім часом, очільник міста проходить «між крапельок». Справа тут зовсім не в геніальності Степана Кириловича. Демократи грають міченою колодою.

Ще не встигли висохнути чорнила на оприлюдненому соціологічному дослідженні про те, що Батьківщина впевнено перемагає у рейтингових зрізах в країні, Петро Порошенко заявив – виборів не буде.

Олександрійська Солідарність опинилась в режимі фальстарт. Коломійцев з соратниками впритул зайнялись виборчим процесом? Та чи тільки вони.

Підписні листи, які з’явились у школах та лікарнях міста  та звернення до бюджетників щодо необхідності зібрати підписи про дострокове припинення повноважень Олександрійської міської ради є нічим іншим як провокацією, яку влаштував Степан Цапюк депутатам більшості. Тут все просто. Підписи збирають або за вказівкою мера, або ж точно така ініціатива була б від демократичного депутатського корпусу. Бо кожна з сторін впевнено говорить, що готова до перевиборів.

Гра в імітацію процесу переформатування міста триває вже чотири місяці. Змін немає. Очевидно, що їх і не буде. Процес не йде з простої причини. Депутатське представництво у міській раді ніби оновили, але підходи до вирішення питань не змінились. Бо неможливо переграти того, хто цю гру придумав. Якщо грати за правилами.

Штучна кома Олександрійської ради, звісно ще не крапка, проте після демаршу політичних сил, зумовленого непримиримими розбіжностями щодо посади першого заступника може суттєво затягнутися.

Як на мене, весь цей процес з погодженням та поданням кандидатур виконкому, пропозицій на посади заступників це затягування часу в правовому полі. Ця гра звісно на користь Степану Кириловичу та його «чудо» команді, незрозуміло лише, чого йому підігрує більшість? І взагалі, хочеться побачити справді фахового заступника. А поки пропонується рівноцінний обмін. Виглядає так, що всі зацікавлені у новому виборчому процесі в Олександрії. Єдина різниця в тому, що Солідарність прагне до виборів через об’єднання територіальних громад, тут зрозуміло, що приєднання найближчих сіл до міста стане суттєвим електоральним бонусом саме для Сергія Кузьменка та його партії. Степану Цапюку та Опозиційному блоку більш вигідним буде процес перевиборів через їх дострокове призначення Верховною Радою внаслідок дострокового припинення повноважень міської ради.

Політичні процеси в Олександрії на паузі, яка, найвірогідніше, затягнеться до осені.

Вам може сподобатися...