Голос виборця помножений на нуль. Детально про те, як “роблять” вибори в ОТГ

«Ми знімаємо свої кандидатури як кандидати по Головківці», – заявило аж  чотири представника, що стали кандидатами в депутати Приютівської об’єднаної громади від Батьківщини практично на фініші виборчого процесу, коли заміна неможлива, а виборчі бюлетені  було віддруковано. Причина – шалений тиск на них та їхні родини, телефонні дзвінки із погрозами,  та наполегливими пропозиціями  припинити участь у виборчому процесі.

«Мені телефонують із невідомого номера, і ненав’язливо запитують, навіщо йдеш кандидатом від Батьківщини??? Тобі це потрібно?, – подумай»… дзвінок припиняється.

«Ти хочеш втратити роботу? Подумай….», – говорили у приватних бесідах із кандидатами від Батьківщини  лобісти від БПП.

«Вони скуповують людей пачками, гроші роздають прямо в школах, вони купують адмінресурс»…

«На роботі нам сказали, що скільки працівників, стільки голосів має бути за кандидата, всі промовчали… і проголосували як потрібно…»

Це неповний перелік подій, що мали місце під час виборчого процесу у Новопразькій та Приютівській ОТГ. Всі розмови суто конфіденційні і навряд чи будуть підтверджені їх учасниками вголос.

Підкупи, залякування, домовленості та маніпуляції так йшла до власної перемоги пропрезидентська сила, що де – факто керується в Олександрійському районі  з одного кабінету в Кропивницькому… головного кабінету в області.

Вони вийдуть до преси у середу по обіду, ще до оголошення офіційних результатів. Проголосять про власну перемогу та перемогу Солідарності у виборах до об’єднаних територіальних громад. Будуть посміхатися та дивитись вам прямо в очі, але так і не скажуть правду, про те, чого їм вартувала ця перемога, та чи перемога це взагалі.

Стартові позиції у виборчому процесі об’єднаних територіальних громад в Олександрійському районі не були неочікувані. Територіально громади ліпити саме так, щоб можна було наперед прорахувати всі шанси на перемогу прогнозованих кандидатів на посаду селищних голів. Сергієві Кузьменко, що є очільником області і займає той… найголовніший кабінет в Кропивницькому важливо було отримати перемогу саме селищних голів, депутатські мандати розглядались як «пакетний додаток». Звідси і неповна комплектація стартових списків кандидатів у депутати від політичної партії БПП Солідарність. В Новопразьку селищну раду від пропрезидентської сили зголосились іти тільки 18, до ради Приютівської – 17 кандидатів. Це однозначно свідчить про брак кадрового потенціалу Солідарності в районі, та про те, що не всі хто має повагу серед громади прагнули засвітити власне прізвище поруч із написом Солідарність.

Дивно виглядає і максимальний поступ у низ кар’єрних можливостей Андрія Коломійцева та Богдана Курупа, що змінили статусні посади заступника губернатора і голови райдержадміністрації на зовсім не статусні – селищних голів. Тепер, навіть попри награні посмішки і штучно створений ореол переможців помітно їх розгубленість та знервованість. У них є політичні амбіції, але вирішують не вони.

Це як гра з багатьма невідомими. Наче посади вже є а команди з ким працювати ще немає. І це наче хочеться вірити, що вже є сформована більшість, а по факту судомна гонитва за тими самовисуванцями, що стали кандидатами. Нереально щедрими пропозиціями від фінансів до трактора у подарунок, тільки за те, щоб отримати бажаний голос до власної, на ходу ліпленої більшості, у Новопразькій раді. А більшості – немає…

«Якщо нижній ґудзик сорочки застебнути неправильно, то і всі інші будуть застебнуті неправильно. У житті буває багато помилок, що самі по собі не помилки, а наслідок першого ґудзика, застебнутого неправильно».  Фабіо Воло

Не бійтесь думати… далі буде

Вам може сподобатися...