Golden club Golovkivka

maska (1)

Політичний істеблішмент нині народжується на селі, якщо ж село Головківка Олександрійського району, шлях у велику політику відкрито навпростець.

Фономен Головківки досі недосліджено, проте, враховуючи що на селі живе близько 2000 мешканців, рівень народжених там політиків просто зашкалює.

Очевидно, що там настільки сприятливий клімат, що навіть якщо тобі 25 у тебе є всі шанси очолити найбільший в країні район.

Молодий, талановитий, спортсмен, і неодружений. Завидний холостяк 25 річний Богдан Куруп миттєво запалив власну зірку на політичному пантеоні районного масштабу. Він людина не публічна, і саме на це напевно робилась ставка родини Кузьменків, політиків, що навчились вправно розставляти потрібних людей на значимих посадах. Олександрійський район це стратегічний бізнес інтерес. Якщо ж проводити паралелі, то, як кажуть аналітики, влада в країні з донецьких змінилась на вінницьких, а в нашій області рулять головківські.

Жодної інформації в мережі інтернет, Куруп – футболіст і Куруп – голова районної державної адміністрації. Ідеальна репутація, і нічого зайвого, жодних сторінок у соціальних мережах, таке враження, що юнакові з головківського  «клубу для обраних» навмисно готували політичне майбутнє.

Але є одне але. 2014 рік. Україна. Майдан. Небесна Сотня. тітушкі, партія регіонів, Олександрійський район, автобуси на проплачені мітинги проти європейського вибору, старші групи, відповідальний – Богдан Куруп.

Немає нових політиків, є штучно створені маски, гра на виживання політичних хамелеонів, і навіть при виграшній розстановці пішаків на шахівниці гросмейстера може очікувати «безглуздий мат».

Вам може сподобатися...