Чиновників лідера Самопомочі зловили на дерибані

1367303786_asfalt

Мова йде про Львів, де місцева прокуратура №1 затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт проти чотирьох посадових осіб керівного складу одного з комунальних шляхово-ремонтних підприємств міста Львова, яких підозрюють у службовому підробленні та привласненні 400 тис. грн бюджетних коштів під час ремонту вулично-дорожньої мережі у Львові протягом 2014 року. Про це пише Вголос, інформує Про дерибан.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, досудовим розслідуванням встановлено, що посадовці вносили до документації завідомо недостовірні відомості про виконання робіт та використані матеріали, зокрема, зазначали про використання якісної асфальтно-бетонної суміші, яку насправді не закуповували. Натомість для ремонту доріг підприємство використовувало суміш сумнівного походження.

Як наслідок, вартість виконаних робіт завищено на загальну суму майже 400 тис. грн, якими згадані особи заволоділи шляхом безпідставного нарахування та виплати собі премій.

Їхні дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 191 (привласнення шляхом зловживання своїм службовим становищем у великому розмірі) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Санкції статей передбачають покарання у вигляді ув’язнення строком від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

P.S Цікаво, коли на схожу перевірку зважится прокуратура Олександрії?

Вам може сподобатися...