Без бумажки ти … Юлія Крисанова

Кожен суслік агроном, а якщо сусліку ще й надали повноваження, то це реально крутий чиновник.

Крисанова Юлія начальник управління приватизації Олександрійської міської ради

Крисанова Юлія начальник управління приватизації Олександрійської міської ради

Юлія Крисанова, яка нещодавно сіла в крісло начальника управління приватизації Олександрійської міської ради поводить себе як равлик, боячись раптом не повторити долю свого попередника Олександра Купченка і зайняла позицію «я в доміку», як тільки при зверненні до неї мова йде про незручні питання, які стосуються діяльності безпосередньо підпорядкованого їй управління.

Будь-яку інформацію чи навіть коментар отримати від чиновниці малоймовірно. Вона спочатку червоніє, потім апелює  до того, що ви ж будете цю інформацію використовувати офіційно і як варіант сповіщає – пишіть запит, або трохи тихіше так повідомляє, що вся інформація про діяльність управління надається з дозволу Людмили Давиденко – першого віце-мера Олександрії.

Тож, враховуючи, що конструктиву у роботі з інформаційними запитами якось не виходить, повідомляю пані Крисанову, що світ барвистіший ніж зеленуватого відтінку кабінетні стіни і білі папірці з буквами, які містять точно такі вимоги, які людина оголошує вам усно.

А ще, принагідно повідомляю, що право на доступ до інформації за інформаційним запитом може бути реалізоване не тільки письмово, але й усно, а також факсом, телефоном чи через електронну пошту.

Враховуючи динамічність розвитку інформаційних технологій, варто перестати обкладати себе горами папірців, а використовувати сучасні технології в роботі. Та не порушувати Закон України, тим більше, що влада міста декларує свою прозорість.

Вам може сподобатися...