Батьківщина, помилка в маневрах

timthumb

Домовленості представників демократичної більшості в Олександрії, швидше за все, можна пускати на чернетки.

Вірогідність того, що позачергова сесія міської ради відбудеться сьогодні 28.03.2016 р. була малоймовірною. Представники демократичної більшості послідовні в своїй політиці, а тому їх декларація про неможливість брати участь у сесійних засіданнях до вирішення принципових питань щодо прийняття регламенту та зміни виконавчого комітету ради були актуальними й до сьогодні. Солідарність, Самопоміч, радикальна партія Олега Ляшка декларації дотримались, на засіданні не були.

Удар під «дих» всім домовленостям нещадно нанесла олександрійська Батьківщина. Участь п’яти депутатів цієї політичної сили, а ще додаткові два голоси від Укропів, і як факт, омріяні Степаном Цапюком 19 голосів.

Батьківщина, Опозиційний блок, Сила людей та Укроп фактично переформатували раду, та дали можливість не тільки провести сесійне засідання але й поставити крапку на більшості демократів у раді.

Спільне голосування Батьківщини з Опозиційним блоком було неможливим завжди і за будь – яких обставин неможливим!!! Які аргументи знайшов міський голова, і про що йшли торги щоб змінилась позиція – невідомо. Для мене не є аргументом поставлене на голосування секретарем ради Оленою Богоявленською питання про регламент ради XII скликання, і хоча, це рішення було прийнято у скандальному спільному голосуванні, це не той регламент на якому наполягала демократична більшість, крім того, сьогодні, питання регламенту приймалося косо та криво, і, швидше за все, може бути оскаржене, бо позитивний висновок було надано тільки профільною комісією, інші комісії через відсутність депутатів не мали кворуму.

Наспіх зліплена ситуативна більшість ради і сьогоднішнє засідання не були покликані вирішити аж надто важливі питання містян. Як на мене, це спланована спроба перевірки лояльності партійних організацій та депутатів. Тепер залишалось визнати  – 19 з Цапюком, це більшість ситуативна, чи все ж стала?

Сьогоднішня ситуація, була найбільш невигідною саме Батьківщині, помилка в маневрах депутатів і партія вже обабіч політики. Тут так: з опозиційним блоком далі неможна і в більшість якось уже негарно.

Переконана, що очільнику міста Степанові Цапюку не слід передчасно одягати лаври переможця, на черзі гра в перевибори, і судячи з усього  – найближчим часом.

Вам може сподобатися...