30 днів не живете вдома? виписуйтесь

mozhno-li-vypisat-iz-kvartiry

Вас немає вдома 30 днів? Будьте ласкаві звільніть житлову площу та випишіться з квартири. Щось подібне передбачає постанова Кабміну затверджена Яценюком ще до складання ним повноважень прем’єра.

Тотальний контроль за українцями відтепер матиме статус офіційного. Відсутність особи за місцем її реєстрації більш як 30 днів передбачає «перепрописку» за новим місцем перебування, а у випадку ігнорування даного положення – штраф від 17 до 51 гривні.

Згідно з новаціями, функції реєстрації передали з Державної міграційної служби місцевим органам влади. Відтак, в Олександрії єдиним органом який має повноваження допомогти поставити вам штамп у паспорт про місце проживання є Центр надання адміністративних послуг, який розміщується в приміщенні міської ради. Знятися з попереднього місця реєстрації можна буде одночасно з реєстрацією на новому. Щоправда, для цього вам знадобиться купа паперів і міцна нервова система.

Україна «хвора» на бюрократизм і цей діагноз, очевидно, невиліковний. Як мінімум сім документів вам знадобиться для прописки, і, напевно, стільки ж для виписки.

Сама ж процедура яким чином буде контролюватись місце проживання українців поки незрозуміла. Фахівці стверджують, що такі нововведення в першу чергу скеровані для виводу з «тіні» орендодавців житла, щоб штрафувати їх за незаконну підприємницьку діяльність та несплату податків.

Вам може сподобатися...